معاون سازمان گردشگری و میراث فرهنگی:

لزوم توجه به اخلاق اسلامی، تاكید ما بر امنیت است

لزوم توجه به اخلاق اسلامی، تاكید ما بر امنیت است

بریونی: معاون سازمان گردشگری و میراث فرهنگی اظهار داشت: امنیت مبحث بسیار مهمی است كه باید گردشگران سایه آن را همه جا احساس كنند.به گزارش بریونی به نقل از مهر، دكتر محمد محب خدایی در دومین نشست سراسری فرماندهان و معاونان یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت: امروز شاهد می باشیم كه گردشگری محور توسعه اقتصادی می باشد و زمینه تولید اشتغال و همین از دلایل لزوم تمركز بر آن است.
وی اظهار داشت: ما در حوزه گردشگری خدمت گیرنده را باید بر مبنای محصولات گردشگری به محیط وارد نماییم. در واقع توریست مهمانی است كه بابت حضورش هزینه پرداخت می كند و دوست دارد بیشترین جذابیت ها را ببیند.
معاون سازمان گردشگری و میراث فرهنگی با اشاره به اینكه توریست به هیچ وجه استرس را نمی پذیرد، اظهار داشت: اینكه تا این حد بر امنیت در حوزه گردشگری تاكید می نماییم بنابراین است.
محب خدایی با اشاره به نوروز ۹۷ اظهار داشت: ما در حوزه خدمات سفر برنامه های ویژه ای را تعریف كردیم و از پتانسیل قدرتمند پلیس و تفكر و بینش خوب آن بهره خواهیم برد. ما می خواهیم بخش قابل توجهی از اختیارات را در حوزه برنامه ریزی به پلیس تفویض نماییم و از همه نیروهای پلیس می خواهیم پیشنهادات راهبردی و اجرایی خویش را برای رسیدن به كوتاه ترین مسیر برای ما ارسال نمایند.
معاون سازمان گردشگری و میراث فرهنگی اظهار داشت: شما بعنوان نیروهای پلیس با تمام گردشگران ارتباط داشته، به خواسته هاشان اشراف دارید و به راهبردهاشان واقف هستیم. در واقع یكی از اجزای اصلی پازل گردشگری حضور شماست.
وی اضافه كرد: ما به دنبال یكپارچگی همه اجزاء و نهادهایی هستیم كه در اركان سفر نقش دارند. اگر در بخشی خللی باشد، آرامش توریست از بین می رود و یك خاطره بد در ذهن او شكل می گیرد.
محب خدایی اظهار داشت: در بخش گردشگری خارجی هم چون شما سالها با گردشگران خارجی ارتباط داشتید باید ورود جدی كنید.
وی در خاتمه اضافه كرد: گردشگران خارجی از فرهنگ ها و با انتظارات مختلف وارد كشور می شوند. ما در این حوزه باید در بحث گردشگری حلال و اهمیت اخلاق اسلامی برنامه ریزی ویژه داشته باشیم.

1396/11/19
13:19:34
5.0 / 5
5445
تگهای خبر: سفر , گردشگران , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بریونی