رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران خبر داد

رونمایی ازسامانه جامع گردشگری تهران

رونمایی ازسامانه جامع گردشگری تهران

بریونی: رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران جزئیات برنامه های این ستاد برای نوروز را تشریح نمود.به گزارش بریونی به نقل از مهر، مهرشاد كاظمی در چهارمین نشست مجازی شهرداری تهران با موضوع اقدامات شهرداری برای پیشگیری و مقابله با ویروس كرونا به موضوع برنامه های ستاد گردشگری در روزهای نوروز پرداخت و اظهار داشت: برنامه های گردشگری شهرداری بر پایه فضای مجازی و كوشش برای حضور مردم در خانه هاست.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران اضافه كرد: باتوجه به میراث طبیعی و تاریخی تهران سعی شده این میراث در كنار مسائل آموزشی بوسیله سایت ویژه این ستاد به آدرس http: //visit.tehran.ir و اینستاگرام به نمایش درآید و با برگزاری تورهای مجازی شهروندان بتوانند از قسمتی از موزه های تهران بازدید كنند.
كاظمی تصریح كرد: تابحال ۱۳ تور مجازی موزه تهیه شده و تلاش می نماییم بر این تعداد افزایش یابد و طی ۴۸ ساعت آینده بر روی سایت بارگذاری خواهد شد. در كنار به تصویب كشیدن اشیای این موزه ها به موضوع آموزش نیز توجه شده و مسابقاتی نیز برگزار می شود.
وی از راه اندازی سامانه جامع گردشگری تهران آگاهی داد و اظهار داشت: در فاز نخست این سامانه كه طی یكی دو روز آینده برای عموم رونمایی خواهد شد، ۳۵۰ مكان تاریخی معرفی می گردند كه شرح حال ۷۰ مكان تاریخی بطور كامل بارگذاری شده است. همین طور پادكست هایی تهیه شده كه در آن قصه های تهران به مدت ۱۰۰ ثانیه معرفی شده كه هر شب یكی از آنها پخش می شود و كتابهایی با موضوع تهران در سفرنامه ها نیز از دیگر برنامه های ما برای ایام نوروز خواهد بود. دفترچه های بازی خانگی با موضوع گردشگری و معرفی اماكن تاریخی مذهبی برای كودكان از دیگر برنامه های ماست كه مسابقاتی نیز در این راستا برگزار می نماییم كه جوایز آن برگزاری تورهای یك روزه بعد از اعلام عمومی اختتام این بیماری در كشور است.


منبع:

1398/12/28
23:33:51
5.0 / 5
3341
تگهای خبر: آموزش , سفر , طب , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بریونی