به منظور پیشگیری از شیوع كرونا و حفظ سلامت مردم؛

ورود تورهای گردشگری به لرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد

ورود تورهای گردشگری به لرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد

به گزارش بریونی مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از ممنوعیت ورود تورهای گردشگری به همه مناطق و جاذبه های گردشگری این استان تا اطلاع ثانوی اطلاع داد.به گزارش بریونی به نقل از مهر، سید امین قاسمی امروز چهارشنبه در سخنانی اظهار داشت: بر مبنای دستورالعمل ابلاغی ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، تمامی تورهای گردشگری از زمان اپیدمی شیوع کرونا در کشور تابحال تعطیل هستند.
وی با اشاره به تعطیلات آخر ماه مبارک رمضان و احتمال ورود تورهای گردشگری به استان خاطرنشان کرد: از ورود همه تورهای گردشگری بومی و غیر بومی به استان ممانعت به عمل خواهد آمد و این پیشگیری تا زمان از سرگیری فعالیت دفاتر مسافرتی- گردشگری و ابلاغ مجدد از جانب ستاد استانی مبارزه با کرونا ادامه خواهد داشت.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با اشاره به اینکه وضعیت برخی از شهرهای استان از جانب ستاد مدیریت بیماری کرونا به صورت وضعیت قرمز اعلام شده اند، تصریح کرد: با هدف حفظ سلامتی مردم، تا اطلاع ثانوی ورود به همه مناطق گردشگری استان لرستان ممنوع می باشد.
قاسمی ضمن تاکید بر لزوم همکاری شهروندان در به حداقل رساندن مسافرت های غیرضروری تصریح کرد: هر شهروند بومی یا غیر بومی به هر نحوی به محدوده مناطق جاذبه های گردشگری ورود پیدا کنند با برخورد قانونی پلیس مواجه خواهد شد و باید آگاه باشند که این ممانعت به منظور حفظ سلامتی آنان اعمال می شود.
وی افزود: در این خصوص استثنایی وجود ندارد بنابراین برگزاری هر گونه چادر و کمپ در حوالی مناطق گردشگری توسط هر ارگان، اشخاص بومی، محلی و یا گروه های ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور مقابله با ویروس کرونا بیشتر از هر چیزی برای همه سازمان ها اهمیت دارد و به یاری خداوند بعد از غلبه بر این ویروس منحوس، همچنان بهشت لرستان با آغوش باز پذیرای گردشگران عزیز خواهد بود.

1399/03/04
15:28:53
5.0 / 5
3043
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بریونی