پروازهای مسافری فرودگاه پیام افزایش می یابد

پروازهای مسافری فرودگاه پیام افزایش می یابد

به گزارش بریونی نشست هم اندیشی دفاتر هواپیمایی كشور با حضور مدیر عامل فرودگاه پیام، رئیس انجمن دفاتر خدمات گردشگری و مسؤلان سازمان هواپیمایی كشوری با هدف توسعه پروازهای مسافری این فرودگاه برگزار گردید.به گزارش بریونی به نقل از فرودگاه بین المللی پیام، نشست هم اندیشی با هدف هم افزایی بین دفاتر و آژانس های هواپیمایی برای توسعه پروازهای مسافری فرودگاه پیام و همینطور بررسی راهکارهای لازم برای تقویت بخش مسافری فرودگاه و استفاده بهینه از ظرفیت موجود این فرودگاه برگزار گردید.
در این جلسه نادر ثناگو مطلق مدیرعامل فرودگاه پیام ضمن عرضه گزارشی از فرآیند دریافت مجوزهای لازم و کسب استانداردهای لازم برای پروازهای مسافری فرودگاه پیام اظهار داشت: برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه گذار خارجی استفاده شده است.
وی ابراز امیدواری کرد: با پیگیری و حضور جدی دفاتر هواپیمایی مستقر در استان البرز و تهران نسبت به توسعه پروازها اقدام گردد.
در این جلسه باریکانی مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن اعلام آمادگی این سازمان برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام اشاره کرد: سازمان هواپیمایی کشوری امکانات لازم را برای تحقق این مهم به کار گرفته و امیدوار هستیم بزودی شاهد رونق گرفتن پروازهای مسافری در استان البرز و فرودگاه بین المللی پیام باشیم.
همچنین محمدی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز از اعلام آمادگی این اداره کل برای پیگیری مطالبات دفاتر هواپیمایی اطلاع داد و اظهار داشت: اتفاق بزرگی در استان رخ داده است که در حوزه گردشگری هم آثار خوبی خواهد داشت ازاین رو این مورد نیازمند حمایت و حراست برای رسیدن به هدف غایی است.
وی افزود: اساسا جلساتی با استانداری البرز برای برنامه ریزی توسعه پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهیم کرد.
در ادامه، حرمت الله رفیعی رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران ضمن بیان اینکه توسعه پروازها باعث رونق کسب و کار دفاتر هواپیمایی خواهد داشت اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد هم بستگی و هم دلی برای تحقق آرزوی دیرینه شهروندان استان البرز است و تمام دفاتر هواپیمایی های استان باید از ظرفیت بوجود آمده در فرودگاه پیام استفاده کنند.

1399/03/04
22:52:41
5.0 / 5
2503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بریونی