جشنواره ملی ایرانبانان

جشنواره ملی ایرانبانان

به گزارش بریونی جشنواره ملی ایرانبانان با همکاری شورای هماهنگی و دفتر امور مجامع و تشکل های مردم نهاد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار می گردد.


به گزارش بریونی به نقل از مهر، دبیرخانه جشنواره ایرانبانان از انجمن ها و سازمان های مردم نهاد حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دعوت می کند، برای این جشنواره گزارش برنامه ها و عملکردهای دوسالانه خویش را به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
فعالیت های نوروزی (سمن ها، سین هشتم)، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، توانمندسازی و جذب مشارکت های مردمی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، فعالیت در مناطق کم برخوردار روستایی و فعالیتهای زمان بحران، محورهای این جشنواره هستند.
شرکت برای انجمن های حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آزاد است، گزارش های دریافتی در چارچوب فرمت ارسالی دبیرخانه پذیرفته می شود، همینطور گزارش های دریافتی باید به آدرس دبیرخانه و آدرس تلگرامی اعلامی جشنواره ارسال شود.
مهلت ارسال آثار اردیبهشت ۱۴۰۰ تا ۲ مرداد ۱۴۰۰ است، انتخاب و داوری آثار ۱۶ تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ انجام می شود و اختتامیه جشنواره ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.
دبیرخانه این جشنواره در تهران، خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ساختمان شماره ۲ دفتر امور مجامع و تشکل های مردم نهاد واقع شده است.


منبع:

1400/01/16
11:32:52
5.0 / 5
682
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بریونی