مونسان خبر داد؛

رونق گردشگری با واكسن

رونق گردشگری با واكسن

به گزارش بریونی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام نمود: بعد از واکسینه شدن تمام مردم و تولید واکسن داخلی این پتانسیل وجود دارد که گردشگری واکسن را به سبد گردشگری سلامت اضافه نماییم.


به گزارش بریونی به نقل از مهر، علی اصغر مونسان با حضور در یکی از مجتمع های تجاری غرب تهران از مراحل واکسیناسیون COVID۱۹ افراد بالای ۷۰ سال در این مجتمع دیدن کرد. همینطور در حاشیه این بازدید در جریان روند ساخت هتل این مجموعه قرار گرفت.
مونسان بیان نمود: بسیار خوشحالم که از آغاز شیوع پاندمی کرونا بخش گردشگری در کنار کادر درمان قرار گرفت و تمامی امکاناتمان را در اختیار وزارت بهداشت گذاشتیم. در زمانی که ترس از کرونا بیشتر از هم اکنون بود تمامی اقامتگاه های ما به طور گسترده برای خدمات دهی اعلام آمادگی کردند. همینطور هتل های فرودگاهی برای ایرانی ها خارج از ایران همکاری خوبی با حوزه درمان داشتند.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره گردشگری واکسن و اضافه شدن آن به سبد گردشگری کشور، بیان نمود: بعد از واکسینه شدن تمام مردم و تولید واکسن داخلی در آینده ای نزدیک این پتانسیل وجود دارد که واکسیناسیون را برای خارجی ها بخصوص کشورهای همسایه انجام دهیم. اضافه شدن گردشگری مبتنی بر واکسیناسیون به بخش گردشگری سلامت می تواند به رونق گردشگری داخلی کمک نماید.
او همینطور درباره وضعیت سفرها در تعطیلات پیش رو اظهار داشت: تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و تلاشمان اتخاذ بهترین تصمیم است. اولویت برای ما سلامت مردم است.


منبع:

1400/03/04
10:17:31
5.0 / 5
473
تگهای خبر: اقامت , تولید , خدمات , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بریونی