با حضور نمایندگان صنعت گردشگری ایران؛

چهل و دومین دوره نمایشگاه گردشگری فیتور

چهل و دومین دوره نمایشگاه گردشگری فیتور

نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور ۲۰۲۲ همچون سالهای گذشته در تاریخ اصلی خود، همزمان با نیمه دوم ژانویه سال نو میلادی برگزار می شود.به گزارش بریونی به نقل از مهر، نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا که مقرر بود چهل و یکمین سال برگزاری خویش را همزمان با شروع سال ۲۰۲۱ تجربه کند به علت اپیدمی کرونا، تا بهار سال جاری به تعویق افتاد و با پنج ماه تأخیر، از ۲۹ اردیبهشت تا ۳ خرداد ۱۴۰۰ با استفاده از نسخه ویژه فیتور لایو و برگزاری همزمان حضوری، برپا شد.
فیتور با این اقدام خود و کوشش برای پیشگیری از لغو و عدم برگزاری نمایشگاه، به تقویت پیام اهمیت صنعت توریسم و نیاز فوری به احیای آن، کمک بزرگی کرد. به صورتی که خیلی از مقاصد و شرکت ها با استفاده از نسخه ویژه فیتور لایو، حضور خویش را در فیتور ۲۰۲۱ تثبیت کردند.
اما؛ فیتور ۲۰۲۲ همچون سالهای گذشته از ۱۹ تا ۲۳ ژانویه برگزار می شود.
ایران می خواهد در این دوره از فیتور هم حضور داشته باشد. در این راستا کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران بعنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زمینه حضور فعالان گردشگری کشور در این رویداد جهانی را فراهم می آورد.
چهل و دومین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور از ۲۹ دیماه تا ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰ در مرکز نمایشگاه های شهر مادرید دایر خواهد شد.


منبع:

1400/03/27
23:27:29
5.0 / 5
591
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بریونی