قطار تبریز به جلفا بلاعوض شد

قطار تبریز به جلفا بلاعوض شد

بریونی: نماینده شركت راه آهن در ستاد تسهیلات سفر از بلاعوض بودن قطار تبریز به جلفا در روزهای عید آگاهی داد.به گزارش بریونی به نقل از مهر، سی و هشتمین نشست ستاد تسهیلات كشور، قبل از ظهر روز سه شنبه ۲۱ اسفند در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف كشور و عضو این ستاد اجرا شد. در این مراسم ندائی نماینده شركت راه آهن، اظهار داشت: بیشتر از دو میلیون و ۱۰ هزار نفر بوسیله خطوط ریلی جابجا خواهند شد. ما امسال قطارهای ویژه ای باز برای نوروز سال ۹۸ به وجود آورده ایم. همچون قطارهای تهران- ارومیه، كرمانشاه- مشهد، تهران-همدان، تهران – رشت و مشهد – رشت.
وی اضافه كرد: در ۱۷ روز عید گردشگران می توانند از تبریز به جلفا سوار قطار بلاعوض گردشگری شوند كه به هزار و سیصد نفر خدمات خواهد داد.
ندائی اشاره كرد: قطار یك روزه گردشگری تهران- سوادكوه و تهران- شیرگاه باز راه افتاده است. از قطار گردشگری اراك- لرستان باز حمایت كرده ایم تا در این ایام به مسافران خدمات بدهد.
در پاسخ به این صحبت علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی از نماینده راه آهن خواست تا قطار گردشگری لرستان از تهران آغاز شود كه ندائی جواب داد: این مسیر كوهستانی و مخصوص حمل بار بوده است با این وجود هشت رام قطار از ۲۹ اسفند به راه افتاده است.
ندایی در ادامه اظهار داشت: قطارها به ۵ كلاس یك تا ۵ ستاره تقسیم بندی شده اند كه مسافران می توانند بر طبق سلیقه خود این قطارها را انتخاب كنند.

1397/12/24
00:26:28
5.0 / 5
4394
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بریونی