بازدید از كوچه باغ های نهج البلاغه در پنج شنبه های بدون خودرو

بازدید از كوچه باغ های نهج البلاغه در پنج شنبه های بدون خودرو

به گزارش بریونی طرح پنج شنبه های گردشگری بدون خودرو روز ۱۷ مرداد همزمان با روز خبرنگار در حال برگزاری است.به گزارش بریونی به نقل از مهر، مسیر اول از این تورهای گردشگری كه توسط ستاد گردشگری شهرداری تهران برگزار می گردد از ضلع شرقی میدان منیریه جنب مترو از ساعت ۹ بامداد شروع شده است.
در این مسیر، گردشگران شركت كننده از میدان منیریه، خانه مینایی، خانه امیربهادر، خانه انیس الدوله، مسجد مشیرالدوله و خانه فروغ بازدید می كنند. البته گردشگران به داخل این خانه ها وارد نمی شوند چون كه بیشتر این بناها در اختیار مالك خصوصی است.
مسیر دوم از ساعت ۱۰ از خیابان شهید عرب پارك آموزش ترافیك آغاز خواهد شد و در راه از این پارك، موزه حیات وحش و آثار طبیعی ۷ چنار بازدید خواهد شد.
مسیر دیگر هم از ساعت ۸ بامداد از سرای محله مجید آباد آغاز می شود و بوستان ترافیك در پارك پلیس، امارت تاریخی ارباب هرمز واقع در بوستان پلیس جنوبی دیدن خواهد شد.
ساعت ۱۸ هم گردشگران این تورها مسیر خویش را از درب غربی پارك لاله آغاز می كنند و تا خیابان جمالزاده پیاده روی خواهند كرد. همینطور از خانه موزه شریعتی هم دیدن می كنند. ساعت ۱۹ هم تور گردشگری دیگری از ورودی فاز دو بوستان نهج البلاغه آغاز خواهد شد. كوچه باغ های نهج البلاغه و مجموعه بیلینیو و پل معلق آسمان دیدن می كند. البته در این تور تلاش شده به گردشگران ۵۰ درصد تخفیف بابت پل معلق عرضه شود.
این طرح هر هفته مسیرهای گردشگری خویش را برای معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری تهران به صورت مجانی برگزار می نماید.

1398/05/19
18:25:24
5.0 / 5
4237
تگهای خبر: آموزش , شركت , طب , گردشگران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بریونی