سرپرست معاونت صنایع دستی میراث فرهنگی سمنان:

سمنان میزبان نمایشگاه صنایع دستی می شود

سمنان میزبان نمایشگاه صنایع دستی می شود

به گزارش بریونی سرپرست معاونت صنایع دستی اداره كل میراث فرهنگی استان سمنان از برگزاری نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی در شهرستان سمنان از چهارم تا سیزدهم آذرماه جاری اطلاع داد.به گزارش بریونی به نقل از مهر، همایون جوراب لو بامداد یكشنبه در نشستی با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران ضمن بیان اینكه سمنان میزبان نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی می شود، تاكید كرد: این نمایشگاه از چهارم تا سیزدهم آذرماه جاری در سمنان برگزار می گردد.
وی بابیان اینكه استان های گلستان، مازندران، خراسان رضوی، قم، تهران، البرز و سمنان در نمایشگاه صنایع دستی منطقه ای كشور حضور خواهند داشت، اضافه كرد: در این نمایشگاه ۱۴۰ غرفه در اختیار تولیدكنندگان صنایع دستی از استان های هم جوار سمنان، قرارگرفته تا محصولات خویش را به فروش برسانند.
معرفی و پشتیبانی از صنایع دستی
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره كل میراث فرهنگی استان سمنان اظهار داشت: در این نمایشگاه صنایع دستی و سوغات هفت استان كشور به مدت ۱۰ روز در معرض دید عموم گذاشته می شود.
جوراب لو بابیان اینكه فراهم كردن زمینه فروش تولیدات صنایع دستی و پشتیبانی از این هنرمندان محور اصلی برگزاری نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی كشور در سمنان است، اظهار داشت: آشنایی هر چه بیشتر مردم باهنر صنایع دستی از انتظاراتی است كه با برگزاری این رویداد فرهنگی، هنری به دنبال تحقق آن هستیم.
وی بابیان اینكه نمایشگاه صنایع دستی در سالن شهرداری سمنان واقع در بلوار ۱۷ شهریور برگزار می شود، اضافه كرد: این رویداد از فردا، چهارم آذرماه به مدت ۱۰ روز از ساعت ۱۵ الی ۲۲ میزبان علاقه مندان به صنایع دستی و سوغات شهرهای ایران اسلامی است.

1398/09/04
23:40:41
5.0 / 5
4619
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بریونی