مدیرعامل موزه انقلاب مطرح كرد؛

افتتاح موزه مقاومت و نمایشگاه اختتام داعش در دهه مبارك فجر

افتتاح موزه مقاومت و نمایشگاه اختتام داعش در دهه مبارك فجر

بریونی: علی اصغر جعفری با اشاره به اینكه قرار بوده است سردار حاج قاسم سلیمانی از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید داشته باشد، از افتتاح نمایشگاه اختتام داعش در دهه فجر آگاهی داد.به گزارش بریونی به نقل از مهر، علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در گفتگوی زنده با رادیو پیام درباب مجاهدت ها و رشادت های سردار سلیمانی و یارانش بیان كرد: ان شاءالله خداوند توفیق بدهد بتوانیم راه سردار شهید سلیمانی و شهدای عزیز را ادامه بدهیم.
وی اضافه كرد: ارادتی كه نسل جوان به سردار سلیمانی دارد قابل توصیف نیست هرجا انقلاب اسلامی نیاز به جهش و گام های بلندی داشته خون شهدا بوده كه آنرا فراهم ساخته است.
جعفری اظهار داشت: قرار بود هفته آینده سردار سلیمانی بازدیدی از مجموعه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشته باشد تا از مقدمات آماده سازی موزه مقاومت و نمایشگاه «پایان داعش» كه حدود سه ماه است در دست اقدام و آماده سازی است بازدید داشته باشد.
وی اضافه كرد: جهت راه اندازی موزه و نمایشگاه «پایان داعش» قسمتی از تجهیزات باقی مانده از داعش در كشور عراق و سوریه به دستور سردار سلیمانی به موزه انقلاب اسلامی منتقل شده بود كه قرار بود ضمن بازدید از روند كار رهنمودهای لازم را داشته باشند تا در روزهای الله دهه فجر با شروع به كار نمایشگاه بتوانیم قسمتی از مجاهدت ها و رشادت های شهدای مظلوم مدافع حرم را در معرض دید عموم بگذاریم.
مدیرعامل موزه انقلاب تصریح كرد: مجاهدت های پنهان و بزرگ شهید سلیمانی برای اسلام و انقلاب اسلامی و خدمات وی آنقدر گسترده است كه با گذشت زمان ابعاد آن برای مردم عزیزمان و مسلمانان نمایان می شود.
جعفری درانتها اظهار داشت: امیدواریم در روزهای الله دهه مبارك فجر با شروع به كار نمایشگاه «پایان داعش» و موزه مقاومت قسمتی از اهداف نظام سلطه و جریان تروریستی را كه آمریكا و اسراییل به وجود آورده اند با اسناد و مدارك به معرض دید عموم بگذاریم.


منبع:

1398/10/14
22:26:03
5.0 / 5
4050
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بریونی