برگزاری پایلوت نمایشگاه اكسپو از اواسط اسفند تا مهرماه

برگزاری پایلوت نمایشگاه اكسپو از اواسط اسفند تا مهرماه

بریونی: پایلوت بخش گردشگری و فرهنگی اکسپوی دبی 2020 (2021) در مساحت هزار مترمربع، 10 روز بعد از اختتام نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی انجام می شود.به گزارش بریونی به نقل از مهر، در این پایلوت که در آن نمایندگانی از حوزه های صنعت، تجارت، اقتصاد و حوزه های فرهنگی هم حضور خواهند داشت، بمنظور آمادگی، پایش، تجمیع و توانمندی های سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی از تمام ذی نفعان سه حوزه دعوت به عمل آمده است.
حضور در این نمایشگاه به صورت رایگان است. قرار بود هم زمان و در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی این امکان فراهم گردد، اما به علت عدم ارسال اطلاعات و محتوا از طرف استانها این امکان میسر نشد و ۱۰ روز بعد از اتمام نمایشگاه، سالنی به مساحت هزار مترمربع از طرف شرکت نمایشگاه ها برای این کار اختصاص داده می شود و تا مهرماه سال آینده و هم زمان با برگزاری اکسپوی دبی ادامه خواهد داشت.
شرط حضور، پیش ثبت نام و ارسال محتواهای نمایشی است. متقاضیان با مراجعه به سایت www.ihcx.ir در محل تعیین شده به نام پایلوت نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ ثبت نام کرده و برنامه اجرائی خودرا به این شرکت اعلام کنند.
رویدادها، همایش ها، بسته های سرمایه گذاری، معرفی کالاهای برند ملی در حوزه گردشگری و صنایع دستی، گروه های آئینی و موسیقی، اطعمه و اشربه محلی، مواضع طبیعی درمانی، معرفی پتانسیل های مقاصد مختلف گردشگری کشور، گردشگری سلامت، گردشگری الکترونیک و استارت آپ های گردشگری، روستاهای تاریخی گردشگری، لباس محلی، میراث ناملموس و اطلاعات اقوام، رسوم و آئین های سنتی منطقه، محتواهای مورد نظر این اکسپو هستند.


منبع:

1399/12/04
13:42:18
0.0 / 5
815
تگهای خبر: سلامت , شركت , صنایع دستی , طب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بریونی