واگذاری مجموعه های ورزشی شهرداری با اعمال سلیقه

واگذاری مجموعه های ورزشی شهرداری با اعمال سلیقه

به گزارش بریونی، رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران از نبود نظام جامع بهره برداری از مجموعه های ورزشی انتقاد نمود.


به گزارش بریونی به نقل از ایسنا، زهرا شمس احسان بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران ضمن اشاره به ضرورت تدوین نظام جامع بهره برداری از مجموعه های ورزشی تهران و بازگشایی مجموعه های ورزشی غیر فعال اظهار داشت: یک سال از استقرار مدیریت جدید شهری می گذرد و در این زمان، شورای شهر در جهت پشتیبانی از شهرداری کمکهای زیادی کرده است و در این خصوص کمیسیون فرهنگی و اجتماعی در بودجه ۱۴۰۱ با عنایت به مشکلات مختلف سازمان ورزش اهتمام لازم را انجام داد. اما دو نکته قابل توجه است.
وی با اشاره به اینکه شهرداری بیشتر از ۴۵۰ مجموعه ورزشی دارد و ۳۰۰ زمین چمن دارد که در جهت توسعه ورزش همگانی می تواند موثر باشد، اظهار نمود: اما به علت نبود نظام جامع مدیریت بهره برداری شاهد می باشیم که هر منطقه یا سازمان ورزش به صلاحدید خود و اعمال سلیقه مجموعه های ورزشی را با شرایط مختلف به بهره برداران مختلف واگذار کرده است و این نشان داده است که نظام جامع و هوشمندی برای مجموعه های ورزشی و نظارت بر عملکرد آنها نداریم که البته در این حوزه نامه ای به معاونت فرهنگی ارسال کردیم.
عضو شورای شهر تهران همینطور بر ضرورت تعیین تکلیف پارک آبی آزادگان تاکید کرد و اظهار داشت: این مجموعه در سال ۹۴ به علت مستهلک شدن تجهیزات و ناایمنی تعطیل شد و در این زمان بارها فراخوان جذب سرمایه گذار برگزار شد اما کسی مایل نبود. پس لازم است از شهرداران تهران بخواهم که موانع تعطیلی فضاهای ورزشی را برداشته و هر چه سریعتر نظام جامع بهره برداری از مجموعه های ورزشی را تدوین کنند.1401/05/30
12:17:30
5.0 / 5
25
تگهای خبر: شكلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بریونی