درجه ۲۲ شهرداری کشور ارتقاء یافت

درجه ۲۲ شهرداری کشور ارتقاء یافت

به گزارش بریونی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اظهار داشت: درجه های جدید۲۲ شهرداری کشور از جانب وزیر کشور به استانداران ابلاغ گردید.


به گزارش بریونی به نقل از ایسنا، رضا مهدی زاده با بیان خبر فوق، اظهار داشت: در این خصوص مدارک ارسالی جهت ارتقای درجه شهرداری ها در کارگروه ساماندهی درجه بندی شهرداری ها در معاونت امور شهرداری های سازمان بررسی و بعد از تایید از جانب وزیر کشور به استانداران ابلاغ گردید.
وی ادامه داد: به باعث این ابلاغیه ها، درجه شهرداری های ملارد در استان تهران به ۱۰ و چالوس در استان مازندران به ۹ ارتقاء یافت.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، افزود: درجه شهرداری های جوانرود در استان کرمانشاه، گراش در استان فارس و گلبهار در استان خراسان رضوی به ۸ و درجه شهرداری لالی در استان خوزستان به ۷ ارتقاء یافت.

مهدی زاده همینطور اعلام نمود: درجه شهرداری های رحیم آباد در استان گیلان، زیدآباد در استان کرمان، صائین قلعه در استان زنجان، کوهسار در استان البرز و نوش آباد در استان اصفهان به ۶ ارتقاء یافت.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور افزود: همینطور درجه شهرداری های آبدان در استان بوشهر، احمدآباد در استان یزد، زاویه در استان مرکزی، حر و سردشت در استان خوزستان و کهک در استان قم به ۵ ارتقاء یافت.

وی اظهار داشت: درجه شهرداری های چلیچه در استان چهارمحال و بختیاری و نوسود در استان کرمانشاه هم به ۴ ارتقاء یافت.

مهدی زاده اضافه کرد: درجه شهرداری های زنگنه در استان همدان و محمدی در استان سیستان و بلوچستان به ۳ و درجه شهرداری بیران شهر در استان لرستان هم به ۲ ارتقاء یافت.

لازم به ذکر است، به باعث دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خویش را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کنند.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، ارتقاء درجه شهرداری ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰.۴.۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر مبنای شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴.۱.۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت می گیرد و شهرداری ها صرفاً از راه بارگذاری اطلاعات و مستندات مورد نیاز در سامانه درجه بندی شهرداری ها، می توانند پیگیر موضوعات در رابطه با درجه بندی از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور شوند.1401/11/12
08:11:16
5.0 / 5
226
تگهای خبر: اصفهان , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بریونی