مدیر پایانه بیهقی خبر داد

تعطیلی موقت پایانه بیهقی در روز عید فطر

تعطیلی موقت پایانه بیهقی در روز عید فطر

به گزارش بریونی، پایانه بیهقی از ساعت ۲۳ روز قبل عید سعید فطر تا ساعت ۱۴ روز عید فطر تعطیل می باشد و مسافرین می توانند از پایانه های غرب، جنوب و شرق برای انجام سفرهای خود اقدام نمایند.


به گزارش بریونی به نقل از ایسنا، علی رامشینی، مدیر پایانه بیهقی با بیان خدمات رسانی مجانی پارکینگ بیهقی برای نمازگزاران عید سعید فطر اضافه کرد: پایانه بیهقی از ساعت ۲۳ روز قبل عید سعید فطر تا ساعت ۱۴ روز عید فطر تعطیل می باشد و مسافرین می توانند از پایانه های غرب، جنوب و شرق برای انجام سفرهای خود اقدام نمایند.
رامشینی اظهار داشت: به علت همجواری پایانه بیهقی با مصلای امام خمینی (ره) همچون سنوات گذشته این پایانه افتخار میزبانی از نمازگزاران عید فطر را دارد. ازاین رو طی جلسات هماهنگی که با ارگان هایی همچون ستاد برگزاری نماز جمعه تهران، راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، اورژانس تهران، نیروی انتظامی، آتش نشانی و شرکتهای مسافربری مستقر در پایانه انجام دادیم، همه دستگاههای دست اندرکار برای برگزاری هرچه بهتر مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر در آماده باش کامل خواهند بود.
مدیر پایانه بیهقی اظهار نمود: برای تسهیل تردد خودرو های نمازگزاران در این روز، پارکینگ پایانه بیهقی با صدور قبض های ویژه از ساعت ۴ بامداد روز عید سعید فطر تا پایان مراسم به صورت رایگان، مهیای خدمت رسانی به نمازگزاران خواهد بود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: تا پیش از شروع نماز، تمامی دربهای غربی پایانه به صورت ورودی خواهند بود و نمازگزاران می توانند به صورت مجانی اتومبیل خویش را پارک و از راه تاکسی های ون به محل مصلی رجوع کنند. همینطور برای تسهیل هرچه بهتر عبور و مرور، پس از نماز تمامی درهای پارکینگ به صورت خروجی خواهد شد.
طبق گزارش سایت شهر، رامشینی در انتها اضافه کرد: با همکاری شرکتهای مسافربری مقرر شد سفرهای پایانه از ساعت ۲۴ صبح روز عید تا پایان مراسم نماز به حالت تعلیق درآمده و فروش بلیت و تردد اتوبوس ها در پایانه، بعد از پایان مراسم مجدداً شروع می شود.
منبع:

1402/01/30
21:19:16
5.0 / 5
305
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بریونی